Click & collect

Nieuw op ons menu

Nieuwe baguettes, latte's, koeken, salades en meer. Soms zijn deze tijdelijk en bij (groot) succes komen ze vast op ons menu.

Specialty koffie

Onze arabica espressobonen worden gebrand door Peeze koffiebranders. Zij werken samen met koffieboeren die een eerlijke prijs ontvangen voor hun oogst. De koffie is verbouwd met respect voor milieu, mens en dier en zijn biologisch en Fairtrade gecertificeerd. Echt GOEDE koffie dus.

Special
latte

Wij maken onze latte's in heel veel variaties. Met koffie, chocolade, matcha, chai of een combinatie hiervan.

Ijskoud

Ijskoude hojicha, cold brew, , amerciano, latte, matcha en chai. Onze "iced" dranken zijn puur en gekoeld met ijsblokjes.

Thee

Wij werken samen met PUKKA Organics. Uiteraard hebben we ook verse theesoorten waaronder munt & gember.

Limonade & shakes

August maakt eigen limonades en shakes met verse ingrediënten. 

Baguette

Artisanale zuurdesem baguette van tarwe- en roggebloem, op steen gebakken en belegd met onze verse dagverse ingrediënten.

Salade

Onze August salade wordt bereid met de verste ingrediënten en een basis van spinazie en rucola. De dressing komt uiteraard  ook uit eigen keuken.

Soep

Bouillon, ui, kruiden, mooie groenten, blenden... klaar. Echte soep.

Ontbijt

Croissants, kaneelbroodjes, mini desembaguettes en heerlijke volle yoghurt van boerderij den Eelder uit de Bommelerwaard. De granola komt uit eigen keuken.

Koek & zoet

August BAKT. Iedere week, bijna iedere dag. We zijn koekenbakkers. We werken met prachtig biologisch meel en veelal bijzonde recepten op basis van zo min mogelijk suiker.